• טרי
iPhone 6S מגן מסך, Poweradd Apple iPhone 6 (4.7) בועה חינם, קשיות 9H זכוכית מחוסמת עם מסגרת מתכת עיצוב שלמים ללא טרחה אחריות

iPhone 6S מגן מסך, Poweradd Apple iPhone 6 (4.7) בועה חינם, קשיות 9H זכוכית מחוסמת עם מסגרת מתכת עיצוב שלמים ללא טרחה אחריות

ILS 17.64
סחורה
בחנות

אנא שימו לב : מאז ה-i Phone 6 (4.7") מצוידים עם תצוגה מעוקל, אנחנו עושים את חיתוך צורה עם קצר יותר גובה ורוחב טוב יותר כדי למנוע את מגן המסך מבית לקלף בעיה.
Shockproof
לשלב הדחיסה התנגדות שכבת ננומטר לחזק את המעיל יחד, Poweradd סרט מגן מסך יכול לעמוד השפעות מכל הכיוונים להגן על מסך של 360 מעלות.מאומת על ידי ASTMF963-11 סעיף 8.9 שלנו, איכות המוצר מובטחת.
Anti-Scratch
על בסיס UL-STR מתכות דוחות, Poweradd סרט מגן מסך יש 36 N ספיגת זעזועים.הערך של הרסניים לסבול בדיקות 36.2 N, עם 20,000 פעמים שקופית בדיקה.זה לחסל בוהק, אפילו באור ישיר.
ההגנה נופל קרע
Poweradd סרט מסך לאמץ חוזק גבוה ננומטר הסרט עיצוב, כמו גם ספיגת זעזועים מעולה, שיטה זו מונעת את הסכנה של מסך סדק.יש לו גם סטטי רכוש זה יכול להיות כדי לדחות אבק.
בהירות ועמידות
פיצוץ הוכחה HD מגן מסך להגן על i Phone 6 לגמרי, עם רגישות גבוהה ועל מגע תחושה נוחה,להציג בפניכם את בהירות הנאה חזותית.באיכות גבוהה עם עמידות,לשים על השריון של ה-i Phone שלך 6 על ידי מקבל את זה פיצוץ הוכחה מגן מסך.
המודל תואם :
i Phone 6 (2014)
חבילה כוללת :
1 x Poweradd i Phone 6 4.7" מגן מסך
1 x מטלית ניקוי
1 x אבק הספיגה
1 x מדריך למשתמש.
מדיניות אחריות :
12 חודשים אחריות מוצר מוגבלת מ Poweradd
תמיכה טכנית מקצועית; יעיל ותמיד מרוצה שירות לקוחות 24*7 זמין.

תכונות מוצר

מוצרים קשורים