• טרי
הגבעה של מדע התזונה בכיר רטוב לחתולים

הגבעה של מדע התזונה בכיר רטוב לחתולים

ILS 33.00
סחורה
בחנות

החתול שלך התענג על מדע התזונה מבוגרים 7+ עוף מתובל Entre אוכל לחיות מחמד עם רך, מרקם חלק.זה בדיוק תזונה מאוזנת כדי לקיים כליות איבר חיוני לבריאות. *הילס 100% להבטיח את שביעות רצון : אנחנו בטוח חיית המחמד שלך ייהנו היל מדע דיאטה מזונות.אנחנו כל כך בטוחים שאנו מציעים 100% להבטיח כסף בחזרה.אם אתה לא מרוצה מכל סיבה שהיא, להחזיר את החלק שאינו בשימוש ולקבל החזר מלא או החלפה.לקבלת מידע נוסף על החזרה של מוצר שנרכש, ביקור חוזר למרכז.הילס מחמד Nutritions המשימה : לעזור להעשיר ולהאריך את יחסים מיוחדים בין אנשים וחיות המחמד שלהם.
יותר מ-220 וטרינרים, מזון מדענים, טכנאים ו-Ph. D. תזונאים על הגבעה לפתח את כל הגבעה של מזון לחיות מחמד כדי לענות על הצרכים של חיות המחמד שלכם.הילס רק מקבל את החומרים מהספקים אשר מתקנים לפגוש תקני איכות מחמירות וכל מי שאושר על ידי היל.לא רק הוא, כל מרכיב נבדק כדי להבטיח את הבטיחות שלה, אנחנו גם לנתח כל מוצר של מרכיב פרופיל עבור חומרים מזינים חיוניים כדי להבטיח חיית המחמד שלך מקבלת את המחמירים, מדויק ניסוח הם זקוקים.
הילס משתמשת רק מרכיבים באיכות גבוהה כולל האמיתי עוף, כבש או סלמון חלבון.הגבעות יבש מזון לחיות מחמד צריך חלבון איכותי כמו המרכיב הראשון ולספק מוכחת קלינית חמצון יתרונות.בנוסף, הם עשוי עם מרכיבים טבעיים (בתוספת ויטמינים, מינרלים & חומצות אמינו) ולא מכילים צבעים מלאכותיים, טעמים, חומרים משמרים או עוף תוצר ארוחה.
הילס מזון, מחסה & אוהבת את התוכנית תורמת מזון מקלטים ברחבי הארץ, מתן תזונה נכונה זה עוזר חיות מחמד למצוא את הדרך לאהוב בתים.עם כל רכישה של מדע התזונה לעזור להאכיל מעל 100,000 חסרי בית חיות מחמד בכל יום, 365 ימים בשנה.

תכונות מוצר

מוצרים קשורים